200ml Automobiļu R134A Dzesēšanas Gaisa Kondicionēšanas, Dzesēšanas Aģents, Videi Draudzīgas Ūdens Filtru Nomaiņa


Jauns produkts

€7.02

€10.63

-33%Tagi: r134a dzesēšanas, freons r134a, watercool, gāze r134a dzesēšanas, gaisa kondicionieris, r22, byski, pudele gāzi r134a dzesēšanas, bykski, R134a, platums r22.

Parametri:

Materiāls: Automobiļu aukstumnesējs

Ietilpība: aptuveni 200ml

Derīguma termiņš: par 1095days

Apraksts:

1. Vasaras pilns auto ledus pārsprāgt pieredzi, R134a automobiļu gaisa kondicionēšanas īpašu aukstumnesēja, tīrība līdz 99.9%, laba dzesēšanas efekts, nav ūdens, un citu kaitīgu piemaisījumu, var aizsargā dzesēšanas sistēmu pret koroziju, un nerada kaitējumu atmosfēras ozona slānis ir taisnība jaunās paaudzes dzesētāju.

2. Produkta sniegums ir stabils, lietošanas laiks ir garš, dzesēšanas efekts ir labs, jums vēsu gaisu vēlaties vasarā, atdzesē visu vasaru.

3. Papildus metodi, aizpildot no zema spiediena beigām kompresors, šī metode ir lēns, lai aizpildītu, parasti izmanto papildināt metodi, kad aukstumnesējs ir nepietiekams.Darbības soļi: nepieciešams, lai palaistu auto, ieslēgt gaisa kondicionieri) un pēc tam pievienojiet refrigerant gas, un sniega kannas ir uzcelts.

4. Pilna turklāt, šī metode ir droša un ātra, un ir piemērots pirmo uzpildes aukstumnesēja saldēšanas sistēmas (dzesēšanas tvertne apgriezts).

Darbības soļi: Pēc sūkšanu, neatveriet gaisa kondicionieris, tieši pievienot šķidrums dzesētājvielas no augsta spiediena beigām (aukstumnesēja tvertni, vertikāla stāvokļa).

Aizpildiet aukstumnesējs no zema spiediena pusē, iedarbiniet dzinēju un ieslēdziet gaisa kondicionieris (dzesēšanas tvertni, vertikāla stāvokļa).

Piesardzības pasākumi:

1. Neglabājiet tukšas tvertnes vietā, kur kodīgas gāzes sadedzina vai spiedienam.Tukšas tvertnes ir vienreizēji.

2. Valkāt aizsargbrilles darbības laikā.Ja tas ir nejauši iekļūstot acīs vai uz ādas, nekavējoties noskalot ar lielu ūdens daudzumu.

3. Nav mērķis apakšā var pie cilvēka ķermeņa darbības laikā.

4. Maksimālā iekšējā spiediena tvertnes ir 15MPa.Atverot gaisa kondicionētāja kompresors, pārliecinieties, lai pastiprinātu augsta spiediena beigām, vai nav savienot ar augstu spiedienu, lai izvairītos no sprādziena augsta spiediena gāzes.

5. uzglabāšanas temperatūra nedrīkst būt pārāk augsts vai pārāk zems, lai izvairītos no tiešas saules gaismas.

6. Nenovietojiet var uz motora vai radiatora, lai izvairītos no tiešas saules gaismas.

Saraksts:Aukstumnesējs*1

Posteņa Nosaukums Auto Dzesēšanas Aģents
Modeļa Numurs R134a
Dropshipping Atbalsts

Uzrakstīt recenziju

200ml Automobiļu R134A Dzesēšanas Gaisa Kondicionēšanas, Dzesēšanas Aģents, Videi Draudzīgas Ūdens Filtru Nomaiņa

200ml Automobiļu R134A Dzesēšanas Gaisa Kondicionēšanas, Dzesēšanas Aģents, Videi Draudzīgas Ūdens Filtru Nomaiņa

Saistītie Produkti