„Pārdaugavas” iemītniekiem māca pīt grozus
Jaukā augusta dienā "Latvijas Samariešu apvienības" Sociālās aprūpes centrā „Pārdaugava” ieradās  LSA brīvprātīgie, kuri kopā ar iemītniekiem bija nolēmuši mācīties pīt grozus, kā arī palīdzēt amata pamatus apgūt senioriem, kuru rokas vairs nav tik veiklas smalku darbu darīšanai.
LSA Brīvprātīgo darba koordinatore Laura Bulmane ir gandarīta par cilvēku atsaucību, ziedojot projektam „labassirdsklubs.lv”: „Tas ir devis iespēju realizēt daudzas jaukas idejas. Arī šoreiz par saziedotajiem līdzekļiem bija iespējams iegādāties materiālus grozu pīšanai, kas vecīšiem sagādāja daudz prieka.”  

 


"Māras centra" bērni dodas uz kino
Pateicoties "labassirdsklubs.lv" labvēļiem 18. jūlijā 7 bērni no "Latvijas Samariešu apvienības" Krīzes centra bērniem un sievietēm "Māras centrs" kopā ar audzinātāju un jaukajiem, smaidīgajiem brīvprātīgajiem Jekaterinu un Kristapu devās uz kinoteātri "Multikino" Modes un izklaides centrā "Rīga Plaza", lai noskatītos multiplikācijas filmu "Leduslaikmets 4".

 


"labassirdsklubs.lv" pievienojas diriģents INTS TETEROVSKIS
Pēc statistikas diriģenti dzīvo ilgāk, jo diriģēšana ir fiziska nodarbe, kas stiprina sirdi - saka Ints. Bet viņa sirds ir ne tikai stipra, bet arī labestīga. Pateciamies Intam, ka viņš pievienojās "labassirdsklubs.lv" un palīdz mums, palīdzēt citiem!

 


Samariešu brīvprātīgie gatavo īpašu Jāņu sieru – ar sirds siltuma piedevu un labām domām par tā saņēmējiem
„Latvijas Samariešu apvienības” brīvprātīgie – Agija, Lāsma, divas Kristīnes, Madara, Jānis, Niks, Svetlana, Kristaps un Laura, pulcējas,  lai mācītos gatavot Jāņu sieru. Darbs sagādāja divkāršu prieku, jo siers tika gatavots, lai iepriecinātu vientuļus vecāka gada gājuma cilvēkus, kuri saņem LSA "Mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienesta pakalpojumus".
Liels paldies Viesturam N. par ziedotajām izejvielām un visiem „labassirdsklubs.lv” biedriem par finansiālo atbalstu, lai realizētu skaistu pirmssvētku projektu!