plakats-01Tuvojoties Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai 18. novembrī, vēlamies dot iespēju ikvienam nosvinēt šos svētkus! Godināsim mūsu valsts tradīcijas un tikumus, neaizmirstot arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav, ko likt svētkos uz galda. Latvijas Samariešu apvienība kopā ar brīvprātīgo jauniešu komandu organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!" un konkursu „Aktīvākā izglītības iestāde".

Aicinām ikvienu piedalīties akcijā, ziedojot kādu gardu pārtikas produktu.

Aicinām izglītības iestādes piedalīties arī konkursā, kura mācību iestāde savāks lielāko pārtikas vienību skaitu. Uzvarētāju klase (vai kurss) tiks apbalvots pēc svētku svinībām ar iespēju doties spēlēt boulingu, klases ekskursiju uz „Pūres" šokolādes muzeju vai mieloties ar gardu picu.

Kā to īstenot?

Organizēt pārtikas produktu savākšanu (aicinām atbalstīt Latvijas ražotājus);
Aicinām drosmīgākos un atraktīvākos skolniekus un kolektīvus piedalīties konkursā „Aktīvākā izglītības iestāde" un informēt par akcijas norisi, izvietojot fotogrāfijas, video vai datus sociālajos tīklos un izmantojot mirkļbirku #18novembrisvisiem
Ik nedēļu tiks publicēta informācija par akcijas rezultātiem, lai veicinātu sabiedrības interesi un aktivitāti.

Ziedojumus var nogādāt jebkurā diennakts laikā uz Latvijas Samariešu apvienību, Rīgā, Visbijas prospektā 18. Produktus jānogādā ne vēlāk kā līdz 12. novembrim.

Latvijas Samariešu apvienība pateicas visiem par sadarbību, palīdzot īstenot mērķi, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs Latvijas valsts svētkos var sēsties pie saklāta svētku galda.

Seko akcijas norisei sociālajos portālos un www.samariesi.lv, www.labassirdsklubs.lv un www.paedusailatvijai.lv

Uzzināt vairāk par akciju - Laura Bulmane, Brīvprātīgo darba koordinatore, Tālr.: 26337921, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.