LabasSirdsKlubsLatvijas Samariešu apvienība un tās jau vairākus gadus īstenotais projekts „Labās sirds klubs" norobežojas no jebkādas saistības ar tādu pašu nosaukumu tikko reģistrētu biedrību „Labās sirds klubs" (sociālajā tīklā „Facebook" reģistrējies ar nosaukumu „Charity for children "Snowflake").

Šī biedrība, izmantojot projekta „Labās sirds klubs" identisku nosaukumu, reģistrēta pirms diviem mēnešiem - 26.02.2015. Biedrība līdzīgi kā Latvijas Samariešu apvienības projekts vāc līdzekļus labdarībai un atbalsta ģimenes. Latvijas Samariešu apvienības projekta „Labās sirds klubs" nosaukums nav patentaizsargāts, tāpēc ir radusies situācija, kad kāds to aiz pārpratuma, nezināšanas vai ļaunprātības ir izmantojis savām vajadzībām.

Tomēr vienādā nosaukuma dēļ, sajaucot projektu un jaundibināto biedrību, Latvijas Samariešu apvienība nepilna mēneša laikā ir saņēmusi neskaitāmus pārmetumus un sūdzības par nekorektu datu un informācijas paušanu publiskajā telpā. Projekts „Labās sirds klubs" ir saņēmis zvanus ar lūgumu skaidrot dažādu nepārbaudītu faktu publicēšanu publiskajā telpā. Projekts „Labās sirds klubs" nevar sniegt par tiem nekādu atbildi, jo šo informāciju izplata biedrība „Labās sirds klubs".

Latvijas Samariešu apvienība un tās projekts „Labās sirds klubs" neuzņemas nekādu atbildību par biedrības „Labās sirds klubs" izplatīto informāciju un īstenotajiem projektiem.

Atvainojamies mūsu sadarbības partneriem, iesaistītajām pusēm un ziedotājiem par pārpratumiem un radušos situāciju.