HelpingHandsSaka, ka janvāris esot darbos mierīgs mēnesis? Mēs Tev pierādīsim, ka tā nav ;) Nāc un iesaisties brīvprātīgo darbā un šis mēnesis Tev noteikti būs darbu, pozitīvu emociju un lielisku aktivitāšu piepildīts :) Ja vēlies piedalīties labu darbu īstenošanā, palīdzēt citiem un būt viens no mūsu brīvprātīgo jauniešu lieliskās komandas, raksti Samariešu apvienības Brīvprātīgā darba vadītājai Laurai ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ), norādot vārdu, telefona numuru un laiku, kad vari piedalīties vai zvani pa tālr. 2 6337921 :)

MĀRAS CENTRĀ:

Meklējam brīvprātīgos, kuri palīdzētu ar bērniem krīzes centrā Māras centrā, Cieceres ielā 1, Rīgā,

1) bērnu aktivitātēm, kamēr mammas ir nodarbībās – otrdienās ( 20. un 27. janvārī ) no pl. 15.00 - 16.00 un trešdienās (21. un 28. janvārī ) no pl. 16.00 - 17:00;

2) aktīvus brīvprātīgos Valentīna dienas pasākuma organizēšanai. Pasākums ieplānots 12. februārī plkst. 16.00.

 

SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ „PĀRDAUGAVA":
Meklējam brīvprātīgos palīgus nodarbībās un spēlēs sirmgalvjiem Sociālās aprūpes centrā „Pārdaugava", Garozes ielā 15:
1) Senioru nodarbībās – galda spēļu spēlēšanā, rokdarbu veidošanā, krustvārdu mīklu minēšanā utt. spēles . Darba dienās no 10:00 – 11:30 un sestdienās no pl. 14:00 līdz 16:00.
2) Kopā ar senioriem veidot dekorācijas un izgreznot telpas Valentīndienas noskaņās.
3) Meklējam mūzikas grupas vai kolektīvus, kuri varētu dāvināt sirmgalvjiem koncertu vai priekšnesumu 14.februārī. Aicinām skolas, korus un individuālus instrumentālos vai vokālos ansambļus, grupas uzstāties pansionātā Valentīndienā.

 

GRUPU DZĪVOKLIS
Meklējam brīvprātīgos palīgus ar jauniešiem ar īpašām vajadzībām „Grupu dzīvoklī", Maskavas ielā 221:
1) piedalīties jauniešu nodarbībās un dalīties ar pieredzi un zināšanām par visdažādākajām tēmām – par finansēm, kā sastādīt personīgo budžetu ikdienā, izgatavot kādu aksesuāru (krelles, rokassprādzes u.c.), dejas vai sportiskās aktivitātēs.
2) palīdzība rakstīt pieteikumu projektu konkursam par jauniešu ar invaliditāti aktivitāšu veicināšanu un radošās darbnīcas attīstīšanu. Pēc projekta apstiprināšanas iespējas arī darbnīcas vadīšanā un darba organizēšanā.

 

VALENTĪNDIENAS AKTIVITĀŠU ORGANIZĒŠANA

Aicinām brīvprātīgos piedalīties Valentīndienas aktivitāšu organizēšanā:
1) Darbs ar intervēšanu, stāstu sagatavošanu, interviju apkopošanu, fotografēšanu, filmēšanu;
2) Piedalīties Valentīndienas saldumu vākšanā paciņām sirmgalvjiem un bērniem kopā ar darba / skolas / klases kolektīvu.