18novMazulisSvinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!

Tuvojoties Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai 18. novembrī, vēlamies dot iespēju ikvienam nosvinēt šos svētkus. Godināsim mūsu valsts simbolus, tradīcijas un tikumus, neaizmirstot arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav ko likt svētkos uz galda. Latvijas Samariešu apvienība kopā ar brīvprātīgo jauniešu komandu organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!".

Aicinām ikvienu piedalīties akcijā, ziedojot kādu gardu pārtikas produktu un svētku sajūtai pievienojot dāvanai sevis veidotu apsveikuma kartīti mūsu valsts svētkos. Labdarības akcijā aicinām piedalīties gan skolas - zīmējot un veidojot apsveikuma kartītes, gan uzņēmumu kolektīvus - veidojot apsveikumu un ziedojot pārtikas produktus:

• Pēc brīvas izvēles izvēlēts produkts (vai veikalā nopirkts, vai pašu rokām gatavots, vai uzņēmumā gatavots);

 

• Dāvanai (produktam) piestiprināta pašu rokām vai darba kolektīvā gatavota apsveikumu kartīte ar novēlējumu valsts svētkos;

 

• Priecāsimies drosmīgākos un atraktīvākos kolektīvus nofilmēt, izveidot nelielu video materiālu, kā top dāvanas, un izvietot šos video sociālajos tīklos.

 

Ik nedēļu tiks publicēts video materiāls un apraksts par akcijas norisi, kā arī sagatavoti un izplatīti plakāti ar svarīgāko informāciju, lai veicinātu sabiedrības interesi un aktivitāti. Ikvienam uzņēmumam būs iespēja piedalīties video materiāla veidošanā, daloties idejās un pieredzē par akciju.

Savāktos produktus var nogādāt uz Latvijas Samariešu apvienību, Rīgā, Visbijas prospektā 18, vai informēt mūs un mēs noorganizēsim produktu nogādāšanu apvienībā. Produktus jānogādā ne vēlāk kā līdz 12. novembrim.

18novProdukti