„labassirdsklubs.lv" labdarības akcijā saziedoti vairāk nekā 300 lati

24. novembrī Tirdzniecības, modes un izklaides centrā „Rīga Plaza" norisinājās „Latvijas Samariešu apvienības" projekta „labassirdsklubs.lv" labdarības akcija, kuras laikā ziedojumos tika saņemti 306,14 lati. Jau pavisam drīz šī saziedotā nauda ļaus bērniem no krīzes centra doties uz cirka izrādi.


Pasākuma laikā cilvēki kopīgi veidoja lielāko sirdspuzli, pievienojot tai savu īpašo izrotāto "labassirdsklubs.lv" sirdi ar novēlējumu, kā arī ar nelielu ziedojumu atbalstīja bērnus un sirmgalvjus, kuriem šajā laikā klājas grūti.


Pasākumu atklāja „labassirdsklubs.lv" patronese, Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Aicinājumam palīdzēt citiem un iesaistīties labos darbos pievienojās Saeimas Priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Labdarības koncertā klātesošos iepriecināja Helēnas Paulas un Ulda Beitiņa priekšnesumi, Roberto Meloni ugunīgās dziesmas, Vitas Baļčunaites un Andra Danilēviča dziedāšana. Ar sajūsmu visi brīnījās un priecājas par ielu vingrotāju grupas „Limitless workout" paraugdemonstrējumiem. Ar savām dejām publiku iepriecināja deju studijas „Teiksma" un „Kaprīze", un visbeidzot visus pārsteidza Gunāra Beatbox uzstāšanās.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji stāstīja par ugunsdrošības lietām un ikvienam ļāva uzlaiko ugunsdzēsēja apģērbu un ekipējumu. Savukārt Rīgas Motormuzejs bija sarūpējis iespēju mēroties spēkiem automodeļu sacensībās minitrasē, kā arī pārbaudīt un papildināt savas zināšanas satiksmes drošības jautājumos.

Fotoizstādē tika rādītas bildes no aktivitātēm, kas jau iepriekš realizētas, pateicoties „labassirdsklubs.lv" atbalstītājiem. Ar „labassirdsklubs.lv" atbalstu līdz šim bērniem no krīzes centra „Māras centrs" ir bijusi iespēja izbaudīt sev nebijušas atpūtas iespējas rotaļu laukumā „Fantasy Park", pirmo reizi savā dzīvē uzspēlēt boulingu „ Zelta Boulings" centrā, bērniem no vairākām mazturīgām daudzbērnu ģimenēm bija iespēja apmeklēt kino, savukārt seniori no Sociālās aprūpes centra „Pārdaugava" devās ekskursijā uz Zooloģisko dārzu, kā arī piedalījās grozu pīšanas meistardarbnīcā. Ar „labassirdsklubs.lv" atbalstu un brīvprātīgo līdzdalību aizvadītajos Jāņos tika izgatavoti pašsieti Jāņu sieri, kuri rotāja svētku galdus un radīja svētku sajūtu vairākiem desmitiem vientuļu pensionāru, par kuriem ikdienā rūpējas LSA Mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienests.

Biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" labdarības projekta "labassirdsklubs.lv" mērķis ir laika gaitā sapulcēt vienkopus vismaz 100 000 labsirdīgus ziedotājus, kuri vēlas sniegt atbalstu vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī bērniem, kuri auguši trūcīgās ģimenēs, kuri cietuši no vardarbības. Ir būtiski sniegt viņiem ne tikai materiālu, bet arī morālu atbalstu - palīdzēt celt pašapziņu, paplašināt redzesloku, dot iespēju gūt jaunas pozitīvas emocijas un iespaidus.


Papildus informācijai:
Laura Bulmane
Tālr. 26337921
www.labassirdsklubs.lv