„labassirdsklubs.lv" labdarības sirdspuzles veidošana

24. novembrī no pulksten 12.00 līdz 16.30 Modes un izklaides centrā „Rīga Plaza" norisināsies „Latvijas Samariešu apvienības" projekta „labassirdsklubs.lv" un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Tirdzniecības tehnikuma un citu skolu brīvprātīgo kopīgi organizētais labdarības pasākums.


Tā laikā cilvēki aicināti ar nelieliem ziedojumiem atbalstīt bērnus un sirmgalvjus, kuriem šajā laikā nesokas viegli un kopīgi veidot lielāko sirds mozaīku (puzli), pievienojot tai savu īpašo izrotāto "labassirdsklubs.lv" sirdi ar novēlējumu.

 Pasākumu atklās „labassirdsklubs.lv" patronese Vaira Vīķe-Freiberga.
Labdarības koncertā piedalīsies Vita Baļčunaite, Roberto Meloni, Andris Daņiļenko, Helēna Paula Jubalte, deju studijas "Teixma" un „Kaprīze", dziedātāji un dejotāji no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Tirdzniecības tehnikuma u.c.

Pasākuma laikā norisināsies dažādas aktivitātes un radošās darbnīcas, kur apmeklētāji varēs fotografēties kopā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem – politiķiem, sportistiem un mūziķiem, izgreznot „labassirdsklubs.lv" papīra sirdis, gatavot dažādus Ziemassvētku apsveikumus un rotājumus, locīt papīra lidmašīnas un piedalīties to lidināšanas sacensībās, kopā ar koncerta dalībniekiem ļauties improvizētām deju nodarbībām.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Rīgas Motormuzeja pārstāvji sniegs informāciju par ugunsdrošības un satiksmes drošības jautājumiem. Fotoizstādē tiks rādītas bildes no aktivitātēm, kas realizētas pateicoties „labassirdsklubs.lv" atbalstītājiem.

Biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" labdarības projekta "labassirdsklubs.lv" mērķis ir laika gaitā sapulcēt vienkopus vismaz 100 000 labsirdīgus ziedotājus, kuri vēlas sniegt atbalstu vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī bērniem, kuri auguši trūcīgās ģimenēs, kuri cietuši no vardarbības. Ir būtiski sniegt viņiem ne tikai materiālu, bet arī morālu atbalstu - palīdzēt celt pašapziņu, paplašināt redzesloku, dot iespēju gūt jaunas pozitīvas emocijas un iespaidus.