plakats-01Tuvojoties Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai 18. novembrī, vēlamies dot iespēju ikvienam nosvinēt šos svētkus! Godināsim mūsu valsts tradīcijas un tikumus, neaizmirstot arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav, ko likt svētkos uz galda. Latvijas Samariešu apvienība kopā ar brīvprātīgo jauniešu komandu organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!" un konkursu „Aktīvākā izglītības iestāde".

Aicinām ikvienu piedalīties akcijā, ziedojot kādu gardu pārtikas produktu.

Aicinām izglītības iestādes piedalīties arī konkursā, kura mācību iestāde savāks lielāko pārtikas vienību skaitu. Uzvarētāju klase (vai kurss) tiks apbalvots pēc svētku svinībām ar iespēju doties spēlēt boulingu, klases ekskursiju uz „Pūres" šokolādes muzeju vai mieloties ar gardu picu.

Kā to īstenot?

Organizēt pārtikas produktu savākšanu (aicinām atbalstīt Latvijas ražotājus);
Aicinām drosmīgākos un atraktīvākos skolniekus un kolektīvus piedalīties konkursā „Aktīvākā izglītības iestāde" un informēt par akcijas norisi, izvietojot fotogrāfijas, video vai datus sociālajos tīklos un izmantojot mirkļbirku #18novembrisvisiem
Ik nedēļu tiks publicēta informācija par akcijas rezultātiem, lai veicinātu sabiedrības interesi un aktivitāti.

Ziedojumus var nogādāt jebkurā diennakts laikā uz Latvijas Samariešu apvienību, Rīgā, Visbijas prospektā 18. Produktus jānogādā ne vēlāk kā līdz 12. novembrim.

Latvijas Samariešu apvienība pateicas visiem par sadarbību, palīdzot īstenot mērķi, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs Latvijas valsts svētkos var sēsties pie saklāta svētku galda.

Seko akcijas norisei sociālajos portālos un www.samariesi.lv, www.labassirdsklubs.lv un www.paedusailatvijai.lv

Uzzināt vairāk par akciju - Laura Bulmane, Brīvprātīgo darba koordinatore, Tālr.: 26337921, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


 

LabasSirdsKlubsLatvijas Samariešu apvienība un tās jau vairākus gadus īstenotais projekts „Labās sirds klubs" norobežojas no jebkādas saistības ar tādu pašu nosaukumu tikko reģistrētu biedrību „Labās sirds klubs" (sociālajā tīklā „Facebook" reģistrējies ar nosaukumu „Charity for children "Snowflake").

Šī biedrība, izmantojot projekta „Labās sirds klubs" identisku nosaukumu, reģistrēta pirms diviem mēnešiem - 26.02.2015. Biedrība līdzīgi kā Latvijas Samariešu apvienības projekts vāc līdzekļus labdarībai un atbalsta ģimenes. Latvijas Samariešu apvienības projekta „Labās sirds klubs" nosaukums nav patentaizsargāts, tāpēc ir radusies situācija, kad kāds to aiz pārpratuma, nezināšanas vai ļaunprātības ir izmantojis savām vajadzībām.

Tomēr vienādā nosaukuma dēļ, sajaucot projektu un jaundibināto biedrību, Latvijas Samariešu apvienība nepilna mēneša laikā ir saņēmusi neskaitāmus pārmetumus un sūdzības par nekorektu datu un informācijas paušanu publiskajā telpā. Projekts „Labās sirds klubs" ir saņēmis zvanus ar lūgumu skaidrot dažādu nepārbaudītu faktu publicēšanu publiskajā telpā. Projekts „Labās sirds klubs" nevar sniegt par tiem nekādu atbildi, jo šo informāciju izplata biedrība „Labās sirds klubs".

Latvijas Samariešu apvienība un tās projekts „Labās sirds klubs" neuzņemas nekādu atbildību par biedrības „Labās sirds klubs" izplatīto informāciju un īstenotajiem projektiem.

Atvainojamies mūsu sadarbības partneriem, iesaistītajām pusēm un ziedotājiem par pārpratumiem un radušos situāciju.

 


 

 

18novMazulisSvinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!

Tuvojoties Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai 18. novembrī, vēlamies dot iespēju ikvienam nosvinēt šos svētkus. Godināsim mūsu valsts simbolus, tradīcijas un tikumus, neaizmirstot arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav ko likt svētkos uz galda. Latvijas Samariešu apvienība kopā ar brīvprātīgo jauniešu komandu organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!".

Aicinām ikvienu piedalīties akcijā, ziedojot kādu gardu pārtikas produktu un svētku sajūtai pievienojot dāvanai sevis veidotu apsveikuma kartīti mūsu valsts svētkos. Labdarības akcijā aicinām piedalīties gan skolas - zīmējot un veidojot apsveikuma kartītes, gan uzņēmumu kolektīvus - veidojot apsveikumu un ziedojot pārtikas produktus:

Lasīt tālāk: Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!

HelpingHandsSaka, ka janvāris esot darbos mierīgs mēnesis? Mēs Tev pierādīsim, ka tā nav ;) Nāc un iesaisties brīvprātīgo darbā un šis mēnesis Tev noteikti būs darbu, pozitīvu emociju un lielisku aktivitāšu piepildīts :) Ja vēlies piedalīties labu darbu īstenošanā, palīdzēt citiem un būt viens no mūsu brīvprātīgo jauniešu lieliskās komandas, raksti Samariešu apvienības Brīvprātīgā darba vadītājai Laurai ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ), norādot vārdu, telefona numuru un laiku, kad vari piedalīties vai zvani pa tālr. 2 6337921 :)

Lasīt tālāk: Brīvprātīgā darba iespējas JANVĀRĪ

 

MozaikaLieldienās vecos ļaudis pansionātā "Pārdaugava" un krīzes centra "Māras centrs" bērnus apciemoja Rīgas skolu jaunieši, kuri bija sarūpējuši sirsnīgas un gardas dāvanas Lieldienās.

 

 

Lasīt tālāk: Lieldienu saldā garša