Labdarības projekts
PALĪDZI UN DOD NO SIRDS

Strādājot biedrībā "Latvijas Samariešu apvienība" (LSA), kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, īpaši tiem, kuri sasnieguši cienījamu vecumu, kā arī bērniem, kuri cietuši no vardarbības un uzauguši nabadzībā, ļoti bieži ir nācies uzklausīt lūgumus gan pēc materiālas palīdzības, gan pēc morālā atbalsta. Tieši šī iemesla dēļ tika nolemts veidot labdarības projektu "labassirdsklubs.lv", ar kura palīdzību tiktu vākti līdzekļus šo cilvēku atbalstīšanai dzīves grūtākajos brīžos. Ir svarīgi viņus ne tikai paēdināt, bet arī sniegt palīdzīgu roku, lai celtu viņu pašapziņu un palīdzētu no jauna rast vēlmi dzīvot.
Mēs vēlamies, lai cilvēks domātu par dzīvošanu, nevis izdzīvošanu!

Projekta mērķis ir sapulcēt vienkopus vismaz 100’000 labsirdīgus ziedotājus, kur katrs no viņiem dotu 1 latu vai 1 Eiro. Visa ziedotā summa tiks izmantota konkrētām aktivitātēm - teātra, operas izrāžu un koncertu apmeklējumiem, sporta turnīru organizēšanai bērniem, dažādām ekskursijām vasaras periodā, bērnu nometņu organizēšanai un dažādām radošām aktivitātēm, kas ļaus cilvēkiem izbaudīt un piedzīvot jaunas emocijas un patīkamus mirkļus, kas palīdzēs nedaudz aizmirsties no grūtās ikdienas.

"Latvijas Samariešu apvienība" vēlas izveidot labdarības projektu, kurā būs apvienota līdzekļu vākšanas kampaņa ar "labo siržu kluba" izveidošanu. Projekta ietvaros mēs aicināsim cilvēkus pievienoties “labassirdsklubs.lv”, proti, ikviena persona, kura akcijas laikā veiks ziedojumu, tiks aicināta personalizēt “savu sirdi”.

 

Kā to plānojam panākt?

Piedaloties labdarības projektā, katrai personai ir dota iespēja ziedot jebkādu naudas summu latos vai eiro, par to saņemot papīra sirdi. Šo sirdi var izgreznot kā katrs vēlas: zīmēt, līmēt, krāsot, rakstīt, rotāt to ar laba vēlējumiem vai fotogrāfijām, pievienot īsu aprakstu par sevi un ar laba vēlējumiem pievienot ziedojumu, tādējādi iepriecinot bērnus un sirmgalvjus personīgi viņiem organizētos pasākumos.
Vēlamies panākt, lai katrs ziedojums būtu īpašs un neatkārtojams.

Visas sirdis tiks ievietotas mājas lapā www.labassirdsklubs.lv, kur ikviens tās varēs aplūkot un sekot līdzi savāktajam siržu skaitam. Atsūtīto siržu galerija tiks nepārtraukti atjaunota, tādējādi radot sajūtu, ka katrs ziedojums mūs arvien vairāk tuvina “labassirdsklubs.lv” mērķim.

Labdarības projekta gaitā tiks publicētas aktivitātes, kurās ir izmantoti saziedotie līdzekļi, kā arī tiks norādītas katras konkrētās aktivitātes izmaksas. Tiks rīkota iesūtīto siržu izstāde, kur ziedotājiem būs iespēja iepazīties ar citu personalizētajām sirdīm, kā arī iecerētājiem un īstenotajiem projektiem. Pēdējais posms ir īpaši nozīmīgs, lai parādītu, ka, Latvijas sabiedrībai saliedējoties, ir iespējams īstenot jebkādus mērķus.

Gadījumā, ja ir nepieciešama papildus informācija vai rodas neskaidrības, lūdzu sazināties ar mani:

Laura Bulmane, LSA brīvprātīgā darba koordinatore, tel. +371 2 6337921, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

Projekta „Labās sirds klubs" paziņojums

 

LabasSirdsKlubsLatvijas Samariešu apvienība un tās jau vairākus gadus īstenotais projekts „Labās sirds klubs" norobežojas no jebkādas saistības ar tādu pašu nosaukumu tikko reģistrētu biedrību „Labās sirds klubs" (sociālajā tīklā „Facebook" reģistrējies ar nosaukumu „Charity for children "Snowflake").


Šī biedrība, izmantojot projekta „Labās sirds klubs" identisku nosaukumu, reģistrēta pirms diviem mēnešiem - 26.02.2015. Biedrība līdzīgi kā Latvijas Samariešu apvienības projekts vāc līdzekļus labdarībai un atbalsta ģimenes. Latvijas Samariešu apvienības projekta „Labās sirds klubs" nosaukums nav patentaizsargāts, tāpēc ir radusies situācija, kad kāds to aiz pārpratuma, nezināšanas vai ļaunprātības ir izmantojis savām vajadzībām.


Tomēr vienādā nosaukuma dēļ, sajaucot projektu un jaundibināto biedrību, Latvijas Samariešu apvienība nepilna mēneša laikā ir saņēmusi neskaitāmus pārmetumus un sūdzības par nekorektu datu un informācijas paušanu publiskajā telpā. Projekts „Labās sirds klubs" ir saņēmis zvanus ar lūgumu skaidrot dažādu nepārbaudītu faktu publicēšanu publiskajā telpā. Projekts „Labās sirds klubs" nevar sniegt par tiem nekādu atbildi, jo šo informāciju izplata biedrība „Labās sirds klubs".


Latvijas Samariešu apvienība un tās projekts „Labās sirds klubs" neuzņemas nekādu atbildību par biedrības „Labās sirds klubs" izplatīto informāciju un īstenotajiem projektiem.


Atvainojamies mūsu sadarbības partneriem, iesaistītajām pusēm un ziedotājiem par pārpratumiem un radušos situāciju.